lokata z nagrodami

Autolokata 14 – wygrywaj nagrody za oszczędzanie pieniędzy

Oszczędzanie pieniędzy to jedyna możliwość, aby w bezpieczny sposób pomnożyć zgromadzony kapitał. W tym celu warto je ulokować na lokacie oszczędnościowej i czekać, aż inwestycja zacznie procentować. To nie jedyne korzyścina jakie możesz liczyć, gdyż za założenie Autolokaty 14 masz szansę stać się właścicielem wartościowych nagród, w tym mieszkania lub samochodu!

Lokata – konkurs dla oszczędnych

Do wzięcia udziału w loterii nie musisz ponosić ryzykownych inwestycji i gromadzić dużego kapitału. Warunkiem uczestnictwa jest założenie Autolokaty 14 na kwotę minimum 2000 zł. Za każdą taką wpłatę otrzymasz kupon z indywidualnie nadanym numerem, który następnie będzie brał udział w losowaniu nagród. Konkurs organizowany jest przez Bank Spółdzielczy w Lubaczowie, jednak kontro oszczędnościowe możesz założyć w dowolnej siedzibie. Autolokata 2020 jest już kolejną edycją konkursu i jak co roku przewiduje mnóstwo atrakcyjnych nagród dla laureatów.

autolokata

Autolokata 14 – warunki uczestnictwa

Konkurs cieszy się sporą popularnością, gdyż nawet przy minimalnym wkładzie masz szansę na dużą wygraną. Aby stać się uczestnikiem lokaty z nagrodami, musisz pamiętać, aby w dniach od 2 września 2020 do 15 sierpnia 2021 założyć swoje konto oszczędnościowe i utrzymać je w całości. Za każdą wpłatę 2000 zł otrzymasz kupon, który zwiększy Twoje szanse podczas losowania. Jeżeli chodzi o autolokatę,  BS Lubaczów i oddziały terenowe banku, dla klientów posiadających rachunek przewidują procentowanie 0,20%. Depozyt musi być nieprzerwanie ulokowany przez 12 miesięcy, a wartość lokaty możesz cały czas zwiększać, wpłacając kolejny kapitał.

Lokata – nagrody

Na laureatów konkursu czekają atrakcyjne nagrody, z czego główną jest nowe mieszkanie w Rzeszowie o wartości prawe 190 000 zł. Za kolejne miejsca przewidziany jest luksusowy samochód Toyota Yaris o wartości ok. 50 000 zł oraz nowoczesny telewizor Phillips 55”, którego cena rynkowa wynosi prawie 2000 zł!

To nie wszystko, gdyż pula nagród jest znacznie większa. Za wylosowanie Twojego kuponu możesz wygrać także jedną z konsoli PlayStation 5 oraz atrakcyjne sprzęty kuchenne. Autolokata 14 to jedyna szansa, aby pomnożyć swój kapitał, a przy okazji stać się właścicielem wartościowych nagród. Sam możesz zwiększać szanse na wygrane, wpłacając kolejne oszczędności. Każde 2000 zł to kolejny kupon, który bierze udział w loterii z nagrodami! Losowanie odbędzie się 11 września 2021 roku w Miejskim Domu Kultury w Lubaczowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.